І знову на п’єдесталі переможців! Всеукраїнський конкурс юних математиків! Команда школи – родини у складі капітана команди Тетяни Гладких (11-В), а також учениць Чурсіної Анастасії (11-Б), Литвиненко Анни (11-А) і Каширо Єлизавети (11-А), розв’язуючи протягом 5 днів різні математичні головоломки, посіла у конкурсі 2-ге місце. У випробуванні брали участь 144 команди із різних куточків України. Наша команда посіла || місце ! Хотілось би додатково відмітити, що по балах наші діти обійшли багатенько українських ліцеїв. Це просто аншлаг! Вітаємо переможців та дякуємо ведучому вчителю математики Голобородько Миколі Володимировичу за високопрофесійний рівень підготовки дітей на Всеукраїнський конкурс знавців математики! Щасти і надалі вам, юні математики! До нових звершень!