Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, до якої наша шкільна родина також долучилася. Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно дітей, жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. В школі-родині було проведено ряд заходів, в яких намагалися донести інформацію до здобувачів освіти про насильство та відповідальність за нього, а саме:
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-14_13-39-02.jpg)