Соціальний педагог школи – родини Черкасова Ірина та практичний психолог Блатова Тетяна запрошують на зустріч. Дебатний клуб зібрався на чергове засідання. Темою дискусій стало питання, де краще здобувати освіту: в Україні чи за кордоном? Розгорілися суперечки, учні та вчителі жваво відстоювали свої думки, наводили приклади та висловлювали свої судження стосовно пріоритетів місця навчання. Тут були і рольові ігри, і задані ситуаціі. Уся аудиторія гаряче дебатувала. Одинадцятикласники дійшли спільної думки, що майбутній вибір належить кожному, але переваги надаємо навчанню в рідній країні. Наша Україна, як ніколи, потребує висококваліфікованих спеціалістів різного профіля та напряму. Усе буде Україна! Українці мають право на щасливе життя! Слава Україні!