Міський конкурс есе «Херсон – це Україна! Шлях до перемоги!». Вітаємо призерів!!! Наші вихованці посіли почесні ||| місця! Визнання школі – родині принесли кращі здобувачі освіти: ДУДЯК ДМИТРО , КІСіЛЬОВ ДЕНИС, ГОЛОВЧЕНКО МАРІЯ! Вчителі, керівники робіт – призерів, Наталія Кравченко, Віолета Станченко, Олена Матієнко нагороджені Подяками управління освіти за активну громадянську позицію та високі показники учнів у міському конкурсі. Наша юна еліта попереду! Пишаємось вами, діти!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406978168_1081072029587460_9012667731448293950_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407897459_1081071946254135_5173829617355805780_n-1024x459.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406988195_1081072036254126_6930558890253769326_n-1024x575.jpg)