Соціальний педагог школи – родини Черкасова Ірина та практичний психолог Блатова Тетяна запрошують на зустріч. Дебатний клуб зібрався на чергове засідання. Темою дискусій стало питання, де краще здобувати освіту: в Україні чи за кордоном? Розгорілися суперечки, учні та вчителі жваво відстоювали свої думки, наводили приклади та висловлювали свої судження стосовно пріоритетів місця навчання. Тут були і рольові ігри, і задані ситуаціі. Уся аудиторія гаряче дебатувала. Одинадцятикласники дійшли спільної думки, що майбутній вибір належить кожному, але переваги надаємо навчанню в рідній країні. Наша Україна, як ніколи, потребує висококваліфікованих спеціалістів різного профіля та напряму. Усе буде Україна! Українці мають право на щасливе життя! Слава Україні!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/408581813_1081323159562347_6423959523922981747_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/408607690_1081323099562353_7945373852002247830_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/408681740_1081323092895687_5559310698320020796_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/408690060_1081323186229011_6751804869493675497_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/408725008_1081323169562346_4177740383662098216_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/407202566_1081323132895683_5152193370659833400_n-542x1024.jpg)