Дебатний клуб “Школа, я та родина – єдині” вкотре пройшов із великим запалом. Учні гаряче дискутували на тему, що корисного дає інтернет і в чому він зашкоджує людині. Старшокласники обмінювались думками, емоційно сперечались, доводили свою думку щодо переваг та шкідливого впливу Інтернету на здоров’я людини через його надмірне користування. Говорили і про штучний інтелект, і про нові цифрові технології. Усі учасники на чолі із соціальним педагогом школи Іриною Черкасовою дійшли єдиної думки: сучасний світ неможливий без новітніх технологій, які рухають світ вперед. Наші розумники та розумниці приємно вразили присутніх своєю ерудицією, вмінням формулювати, висловлювати та доводити свою думку. Школа, дитина та родина – єдині, як єдина та неподільна наша Україна!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406894697_1077862576575072_6359385941969728934_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406924871_1077862759908387_8779095687662427545_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406897418_1077862696575060_9028713215173040706_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406895111_1077862766575053_5679453435418861170_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406905626_1077862686575061_9115824683008174156_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406916657_1077862783241718_3112392735644492431_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406920906_1077862496575080_785792583974264394_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/406927163_1077862583241738_3227422839085736683_n.jpg)