Тиждень безпеки дорожнього руху в “Школі-родині” №39
Протягом цього тижня здобувачі освіти здійснили подорож у світ правил дорожнього руху, і це було не тільки корисно, а й цікаво.
Були проведені різноманітні заходи:

• тематичні уроки та бесіди на тему “Правила для пішоходів”, “Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів”, “Безпека дорожнього руху – це життя!”;
  • для учнів 5-11 класів квест “Правила дорожнього руху у нашій країні для всіх без винятку єдині”;
  • конкурс на кращу фото-, відеорекламу про правила дорожнього руху “Безпечно-небезпечно!”
  • виставка малюнків “Діти за безпеку руху”.
    Профілактичні заходи продовжується. Ми й надалі працюватимемо над тим , щоб кожний маленький громадянин усвідомив, що найцінніше, що має людина – це життя, а знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах є запорукою не тільки власної безпеки, а й безпеки всіх учасників дорожнього руху.