Раді представити вам переможців обласного конкурсу малюнка “Справжні герої” до Дня захисників та захисниць. Світлана Скріпець, учениця 8-Б класу, отримала диплом 1 ступеня, Марія Головченко, учениця 9-А класу, та Данііл Смірнов, учень 9-Б класу, здобули дипломи 2 ступеня, Богдан Осадчий, учень 9-А класу, Данііл Мартиненко, учень 6 класу, Дар’я Коломієць, учениця 5-Б класу та Кароліна Мурзенко, учениця 4-А класу одержали дипломи 3 ступеня. Щиро вітаємо! Пишаємось вами!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-41-724x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-42-2-724x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-42-724x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-43-2-724x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-43-724x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-44-724x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_12-34-45-724x1024.jpg)