У школі-родині пройшов відкритий чемпіонат з шахів. Перше місце посів учень 11-Б класу Максим Богачик, срібло виборола учениця 10 класу Ксенія Чайковська, третю сходинку зайняв учень 9-А класу Анатолій Ткач. Переможці продемонстрували високий рівень стратегії та тактики в кожній грі.
Вітаємо з заслуженою перемогою!
Дякуємо всім, хто взяв участь у турнірі, а також тренерам та батькам за їхню підтримку.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_13-37-32.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_13-37-33.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_13-37-32-2.jpg)