З метою популяризації оздоровчої рухової активності та здорового способу життя в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого фестивалю Challenge Fest, здобувачі освіти Херсонської загальноосвітньої школи №39 провели флешмоб “Весела руханка”. Кожен з учасників мав змогу самостійно придумати та виконати руханку під улюблену мелодію та поділитись своїми вправами.
Заряд енергії та позитивний настрій отримали всі.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_10-04-11-1024x542.jpg)