Булінг є однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам. 27 вересня у школі-родині №39 пройшли профілактично-просвітницькі заходи з попередження булінгу (цькуванню):
– уроки казкотерапії “Два яблука” – діти за допомогою казки знайомились з поняттям “булінг” і вчились розрізняти що добре, а що погано;
– заняття з елементами тренінгу “Стоп булінг” – на прикладі реальних життєвих ситуацій вчились оцінювати і шукати шляхи вирішення проблем;
– виховні години “Скажемо булінгу – НІ!” – здобувачі освіти висловлювали свої думки та судження щодо того, як уникнути конфліктних ситуацій;
– відеолекторій “Що таке булінг? Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі”. Учні мали можливість висловити власну точку зору на проблему цькування та жорстокості у дитячому середовищі.
Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.