Учні школи-родини №39 в рамках проєкту “Діти-переможці – воїну-переможцю” до Дня захисників та захисниць передали військовим, які боронять нашу країну, свої малюнки.
Патріотичні малюнки зі щирими побажаннями від малечі – своєрідний оберіг для наших героїчних захисників. Діти малюють і вірять, що кожен малюнок принесе бійцям наснагу та силу захищати Україну.
Дитячі малюнки, вірші та листи – зворушливі й завжди бажані обереги для захисників України на фронті!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-28_14-11-50.jpg)