Учні 1-4 класів школи-родини №39 до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України організували виставку своїх робіт.
Це не просто виставка, а відгук маленьких сердець на велику історію нашої країни. Вона нагадує нам про важливість передавати цінності майбутнім поколінням, а також про те, що кожен може зробити свій внесок до національної скарбниці пам’яті.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_17-14-15-1024x576.jpg)