Під час війни дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими.
Ця тема була головною під час проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності та занять з цивільного захисту, які провели зі своїми вихованцями класні керівники 1-11 класів протягом першого тижня навчальних занять. Проводячи інструктажі з безпечної поведінки при різних видах небезпек та ризиків, педагоги враховували вікові особливості дітей, тому для самих маленьких дії у випадку надзвичайних ситуацій вчителі пояснювали в ігровій формі. На допомогу малечі приходили улюблені герої казок та мультиків.
У середній та старшій школі здобувачів освіти чекали цікаві презентації, вікторини, опитування на інтерактивних онлайн платформах. Діти згадали та дізнались багато нового про те, як діяти при пожежі, сигналі “Повітряна тривога!”, безпечно поводитись на дорогах, у громадських місцях, під час виявлення невідомих та вибухонебезпечних предметів. Широкий спектр обговорення правил безпеки допоміг дітям усвідомити важливість піклування про своє здоров’я та безпеку життя.