Перший урок у навчальному році – це завжди довгоочікувана зустріч з улюбленим вчителем, піднесені емоції, роздуми та надії. І зараз, як ніколи, вони пов’язані з майбутньою долею нашої Батьківщини. Тому цього року вчителі «Школи-родини» №39 обрали тему для першого уроку, яка є актуальною та важливою для нашого народу: “Ми – українці: честь і слава незламним!” Під час перших уроків відбулася хвилююча розмова про героїчні подвиги наших захисників та захисниць, які віддали своє життя за Україну. Вчителі розповіли своїм вихованцям про приклад, який надають усім нам працівники школи-родини, що добровільно стали до лав ЗСУ, боронять нас та нашу державу від російських агресорів. Здобувачі освіти висловили своє захоплення своїми вчителями-добровольцями і гордість від того, що їх навчали і навчають кращі з кращих.
На перших уроках також відбулася довірлива розмова з дітьми про ментальне здоров’я. “Ти як?” – запитували вчителі та уважно слухали відверті розповіді своїх вихованців про тривоги та емоційні проблеми, пов’язані з війною. Класні керівники розповіли здобувачам освіти про те, як знаходити способи подолати стреси та труднощі, які можуть зустрітися на шляху навчання. Вчителі та психолог школи надали учням корисні поради та інструменти для зміцнення психіки та розвитку емоційного інтелекту. Діти усвідомили, що їхнє ментальне здоров’я – це внесок у міць і стійкість нашої держави, бо усі ми, українці, – нація незламних!