Пролунав наш довгоочікуваний шкільний дзвоник, сповіщаючи про День знань та початок нового навчального року 2023-2024! Шкільна родина зібралася за моніторами, але подумки ми всі знаходилися на рідному святковому подвір’ї! Усе, як завжди, наші першачки дарували нам слова вітання та обіцянки вчитися на відмінно! Майбутні випускники захоплено розповідали про рідну школу та вчителів. А наші гості: батьки та ветерани педагогічної праці вітали і дякували кожному, хто причетний до школи та вчительства! Свято відбулося! Нотка тепла, любові та оптимізму відчувалась повсюди! Школа – родина живе надією та вірою, що скоро настане час зустрічі у стінах храму науки, де діти – за партами, а вчитель – біля дошки. Віримо в перемогу! Слава Україні!