Родинне коло об’єднало усіх педагогів школи 39 на довгоочікувану зустріч серпневої педагогічної ради…. Нестандартна педрада у формі ток-шоу захопила кожного живим обговоренням, дискусією на актуальні теми сьогодення: чим живе освіта, які іі перспективи розвитку на майбутнє, візія та стратегія освітнього закладу, освітні втрати. Колеги ділилися минулорічними досягненнями та спільно виробили плани на наступний навчальний рік. Учительському колективу під силу вирішувати покладені на них завдання педагогічної науки, впроваджуючи сучасні новітні технології в учбовий процес! Бойовий, згуртований колектив учителів – однодумців поведе 1 вересня 402 здобувача освіти в країну знань, віддаючи свої вміння, педагогічний талант, даруючи своє материнське тепло та радість нашим вихованцям! Школа – родина живе вірою в перемогу, яка принесе радість щасливого дитинства! Слава Україні!