Неабияк розчулило директора школи – родини №39 Ольгу МАРЕНЧУК, педагогів та батьків різноголосне вітання учнів, які приєднувались до онлайн свята Останнього дзвоника.”Ми вас любимо!”- вигукувала малеча.Свято проходило у теплій, душевній атмосфері. “Родзинкою” заходу стало привітання секретаря міської ради Галини ЛУГОВОЇ, яка подякувала вчителям за неоціненний внесок у навчання дітей у складних умовах. ” Ми пишаємося нашими батьками та учнями. Ви є справжній скарб міста-героя Херсона, саме Ви творите історію та майбутнє!”- наголосила Галина Леонідівна.
Присутніх вітали випускники та батьки 4-х, 9-х та 11-х класів, яких представляла ведуча свята, голова учнівського самоврядування школи Маргарита ВЕЛИЧКО, а директор школи Ольга Миколаївна, класні керівники зверталися до усіх з теплими словами найкращих побажань. Випускники 4-х класів підготували “поетичний віночок” привітань. Дев’ятикласники висловили своє задоволення базовою загальною середньою освітою, яку отримали в закладі. Ольга Миколаївна підкреслила, що “Школі- родині” є чим пишатися: 12 здобувачів освіти за підсумками навчального року нагороджені похвальними листами ” За високі досягнення у навчанні”, 2 випускника 9-х класів отримали свідоцтва з відзнакою, 2 випускниці 11 класу- похвальну грамоту “За особливі досягнення у вивченні окремих предметів”, а випускниця Щабленко Анастасія нагороджена золотою медаллю! Особливо зворушливо виступали випускники 11-го класу, їх батьки та класний керівник Ірина ПЧЕЛІНЦЕВА.Схвильовано, зі слізьми на очах усі переглядали “відеощоденник” навчання випускників від початкової школи до одинадцятого.Пісні, вірші, вітання – усе, як колись, на галасливому шкільному подвір’ї. І, як завжди, теплі, проникливі слова директора школи, відмінника освіти України, заслуженого працівника освіти України Ольги МАРЕНЧУК, яка наголосила, що уся шкільна родина дружно йшла пліч о пліч, щоб цей навчальний рік відбувся.” Ми переймаємося Вашим майбутнім. Кому, як не вам, відбудовувати наше життя”,-звернулася Ольга Миколаївна до випускників. “Завдяки вам Україна є і буде!” Голосно лунає на шкільному подвір’ї останній дзвінок, а учасники онлайн свята запускають у повітря паперових голубів – як надію на Перемогу та довгоочікувану зустріч!