Багато талановитих зірочок спалахнуло на небосхилі “Школи-родини” протягом 2022-2023 навчального року.Але одна з них – особлива, найяскравіша. Це наша Настя Щабленко-випускниця 11 класу, відмінниця навчання, учасниця багатьох творчих конкурсів, ЗОЛОТА МЕДАЛІСТКА, наша гордість! Колектив дружньої школи – родини сердечно вітає Настю та всю її родину з отриманням такої почесної нагороди! Нелегким був шлях до успіху. Декілька місяців в окупації, складний виїзд за кордон, непроста адаптація.Але Настя довела свою стійкість, незламність.Активно включилася у роботу шкільного самоврядування та до участі у творчих конкурсах. Велика перемога за цей час – перше місце у І міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН.Це заслужена перемога за наполегливу участь в МАН поспіль декількох років (секція “Зарубіжна література”, тема роботи ” Жанрова специфіка і поетика роману Дж. Р. Р. Толкіна “Володар перснів”). Завзятість, сумлінність, відповідальність – ці риси характеру допомогли Насті успішно закінчити цей навчальний рік та отримати золоту медаль “За високі досягнення у навчанні”. Ми пишаємося нашою випускницею, щиро бажаємо успішно реалізувати себе у подальшому житті!