Херсон – мальовниче місто на півдні України, розташоване на березі Дніпра, завжди славилося своєю щедрістю та гостинністю. Але з початком війни Херсон опинився на передовій, ставши прикордонним містом, яке постійно відчуває наслідки війни. Найбільш беззахисні й безвинні серед населення — це діти, які піддаються впливу війни, травмам та емоційному напруженню.
Щоб показати всьому світу реалії життя дітей Херсона під час війни , ми доєдналися до проєкту «Український фотощоденник». Фотографія має потужну силу передачі емоцій та інформації. Зворушливі фотографії показують малюків, що стоять серед руїн своїх колишніх будинків. В їх очах відбивається тривога та неспокій. На інших фото бачимо як радісно діти зустрічають українських воїнів, що принесли разом з визволенням Херсона впевненість та надію в краще завтра.
Цей проєкт показує світові, що війна – це найстрашніший порок людства, який приносить біль, страждання і велике горе.