22.05.2023 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №39 «Школа-родина» було проведено чергове онлайн засідання педагогічної ради у формі «коло ідей». У своєму виступі заступник директора школи з навчально-виховної роботи Зоя БУТЕНКО доповіла присутнім про те, які заходи уже було проведено та що планується ще зробити, щоб організовано й на належному рівні закінчити навчальний рік, забезпечивши права дітей на продовження здобуття освіти, із урахуванням безпекової ситуації, відповідно до розпоряджень та наказів управління освіти Херсонської міської ради.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_17-32-52-1024x574.jpg)