Кожен день ми чуємо про проблеми забруднення навколишнього середовища, тому важливо брати активну участь у збереженні планети. Учням «Школи-родини» №39 м. Херсона сподобалася ідея екологічної акції “Мішечок”. З великим ентузіазмом і зацікавленістю вони взяли участь у цьому проєкті. Діти активно шили багаторазові торбинки з вживаних речей, використовуючи різні матеріали, такі, як старі футболки, джинси та інші тканини. Вони підходять для різних цілей: шопінгу, прогулянок, пікніків та інших потреб у повсякденному житті.
Ми знаємо, що нічого не пропаде даремно. Кожний збережений клаптичок можна використати на користь людини, замінивши пластик на торбинку.
З маленької дрібниці створюється велике і потрібне. На засадах збереження екологічного простору навколо себе ми дбаємо про чисте довкілля.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-10_17-56-59-1024x1024.jpg)