А чому наша школа зветься родиною?! А тому , що єдиним життям живуть тут діти, вчителі та батьки! Так, саме батьки є активними учасниками освітнього процесу. Це дійова допомога в усьому : ремонти, дизайни, конкурси, змагання , проєкти, ландшафтне упорядкування шкільної території з її сквером та спортивними майданчиками.. Всього не перелічити… У школі-родині панує сімейно-вчительська аура доброти та затишку, адже , тут навчаються цілі династії випускників 39! Знайомтесь, Леонтьєва Інна Ігорівна веде гурток «Вишиванка», за професією мікробіолог, а знайшла своє покликання саме в школі. Ми цінуємо творчість мами наших здобувачів освіти, своє вміння та любов до української вишивки вона залюбки передає вихованцям! Символічний трикутник: школа – дитина – родина має своє відтворення у спільній праці вчителів та батьків в ім’я дітей!