З 01.09.2021 року розпочалося впровадження ІІ констатувального етапу експериментального дослідження «Розвиток громадянських компетентностей здобувачів освіти на засадах педагогіки партнерства». Продовжується робота над реалізацією  методичного проєкту  “Впровадження ідей В. О. Сухомлинського в освітній простір школи-родини”. Директор школи Ольга Миколаївна Маренчук започаткувала проведення двох проєктів до Дня народження В. О. Сухомлинського та до Дня вчителя. Термін реалізаціі визначено датами 13-30 вересня. «Сухомлинський, ти – наш дороговказ» та «Учитель творить Людину. Ці мудрі й ваговиті слова можна сказати тільки про Матір та Батька» (В. Сухомлинський). Пропонуються: уроки, бесіди, зустрічі у сквері Сухомлинського, цікаві розповіді про великого педагога, посвята в першокласники школи-родини, відео, фільми, поезія. На конкурс бажано подавати роботи групами та класами. Приймаються також індивідуальні роботи здобувачів освіти. Про вчителя вибираються різні варіанти: нариси, есе, вірші, пісні , фільми, розповіді , малюнки.

Переможці та учасники будуть відзначені нагородами.

Бажаємо успіхів учасникам проєктів!