Наші випускники стоять перед вибором… У дев’ятикласників – дилема: продовжити навчання в школі чи піти в середні спеціальні заклади для здобуття подальшої освіти та опанувати робочу професію? Для одинадцятикласників відкривається гарна перспектива на майбутнє. Багато хто з випускників мріють про вищі навчальні заклади. У пригоді стає робота дебатно-дискусійного клубу. Ділимось думками, дискутуємо, переконуємо один одного, знаходимо конценсус. Нів високій ноті закінчились дебати між здобувачами освіти школи- родини та викладачами Херсонського державного університету. Наші діти отримали необхідну консультативну допомогу та корисні поради від членів приймальної комісії університету. Тісна співпраця вишу та школи дає свої плідні результати!