«Подаруй музею експонат» – під таким гаслом було розгорнуто виставку рідкісних експонатів – раритетів, які були подаровані шкільному музею етнографії та побуту від наших дітей, батьків та вчителів. Саме всією школою впродовж навчального року провели велику пошукову роботу: ми збирали музейні реліквії, старовинні речі, антикваріат, унікальні предмети побуту українського народу.

Вернісаж раритетних експонатів приємно здивував публіку! Експозиція рідкісних знахідок домашнього начиння українців 19- початку 20 століття поповнила музейну скарбничку школи-родини. На виставці були представлені вишиті рушники, картини, предмети побуту та мистецтва, які передають спосіб життя, звичаї та традиції минулого нашого народу. Діти, батьки та вчителі залюбки представляли свої знахідки. А для школи це – безцінний дар, бо це – наша історія, яку ми вивчаємо, шануємо, захоплюємось! Завітайте до музею етнографії та побуту школи-родини! Ви не пожалкуєте, а ще більше дізнаєтесь цікавого!