До нас завітали ветерани Текстильного, діти війни, свідки Другої світової! Шкільне подвір’я перетворилося у феєричне святкове вбрання: різнокольорові пілотки на дитячих голівках, море тюльпанів та бузку нагадали кожному про велике травневе свято Перемоги! Вітали шанованих гостей, лунали пісні, відзначали переможців он-лайн марафону «Мій дідусь воював», де кожна розповідь про свого дідуся накотила сльозу гіркоти та смутку за тяжкі родинні долі років війни… А на святі вологі очі наших ветеранів стали проявом сліз радості за здобуту перемогу! Атмосфера сердечності та душевного тепла панувала повсюди. Діти віддавали данину шани та вдячності тим, хто дорогою ціною приніс мир! З Днем Великої Перемоги, дорогі земляки!