Благодійна діяльність здобувачів освіти «Школи-родини» №39 направлена на допомогу ветеранам педагогічної праці,  вихованцям Олешківського дитячого будинку – інтернату, а також на підтримку людей похилого віку, ветеранів та незахищених верств населення  селища Текстильного, міста та області. У школі працює клуб «Ветеран» для педагогів-ветеранів педагогічної праці. Усі ветерани оточені увагою та турботою школи, відбуваються їх вітання зі святами, днями народження та ювілеями. Учні школи та їхні батьки, члени шкільного самоврядування беруть активну участь у волонтерському русі, в обласних, міських та районних соціальних проєктах, надають посильну соціальну допомогу, проводять суспільно-корисні акції «Ветеран поруч», «Яблучко». У 2021 році колектив школи було нагороджено дипломом за участь у 14-му щорічному Національному конкурсі «Благодійна Україна» (номінація «Добро починається з тебе»). Благодійна діяльність учнів, вчителів та батьківської громади закладу – важлива складова впровадження експериментальної діяльності «Розвиток громадянських компетентностей здобувачів освіти на засадах педагогіки партнерства».

Уся благочинна діяльність здобувачів освіти закладу всіляко підтримується директором школи Маренчук Ольгою Миколаївною, яка є ініціатором багатьох цікавих благодійних заходів. Керівник закладу надає приклад учням, педагогічному колективу та батьківській громаді, впроваджуючи власний соціальний проєкт «Іду з добром назустріч людям».