Пріоритетним напрямком в школі є робота з батьками. 30 січня 2020 року у школі проведені загальношкільні батьківські збори.

На збори були запрошені шкільні офіцери  та члени Міжнародної антинаркотичної асоціації», які, провели зустріч присвячену темі «Про запобігання та розповсюдження наркотиків». Особливої уваги приділялося форм і запобігання, напрямкам поширення, особливостям виявлення цього тяжкого захворювання. Батьків цікавили питання, як захистити дитину від впливу наркотиків, як створити середовище довіри між батьками та дітьми.

Представник Міжнародної антинаркотичної асоціації запросила відвідати анонімні консультації з метою запобігання та лікування наркоманії.

Батьки щиро вдячні адміністрації, вчителям школи за проведену зустріч, яка допоможе у вирішенні багатьох проблем в вихованні дітей.