За ініціативи директора  «Школи – родини» №  39, депутата Херсонської міської ради Маренчук Ольги Миколаївни 09 грудня 2019 року, у нашій школі відбулася зустріч з краєзнавецем, публіцистом, вчителем української мови та літератури. Постриган Людмилою Іванівною.

З дітьми було проведено інтерактивні ігри які залишили море позитивних емоцій. Щира любов до дітей, бажання до пізнання нового та власний приклад стали відкриттям цієї зустрічі.

Письменниця та вчитель подарувала нам свою книгу з автографам та найкращими побажаннями. Відвідала  «Шкільний музей етнографії та побуту» виразила бажання повернутися до школи разом зі своїми учнями. Словами прощання від Людмили Іванівни були наступні слова: – Ви зарядили мене позитивними емоціями на довгий час. Дякую».