Учні «Школи – родини» – це діти з добрими відкритими серцями, вони завжди беруть участь у благодійних акціях та долучаються до допомоги тим, хто дуже її потребує.
Все всьоме Міжнародний Благодійний фонд «Сильні духом» проводить щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч Мрії».
2 жовтня 2019 року педагоги, учні та їх батьки, взяли участь в цьогорічній всеукраїнській акції Міжнародного благодійного фонду «Сильні Духом». Вранці всі учні школи у піднесеному настрої поспішали на загальношкільний «Урок добра», під час якого демонструвались відеоролики, презентації, проходили конкурси малюнків та читців, а активні батьки долучилися до збору благодійних внесків.
В благодійній акції «Назустріч Мрії» взяли участь учні та батьки всіх без винятку класів «Школи – родини»
Всього перераховано на рахунок Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні Духом» значну суму.