Ось и прийшов кінець навчального року. Незабаром літні канікули. А в «Школі- родині» №39 свято…
2 червня відбулося свято «Прощавай, початкова школа!» учнів четвертих класів. Святкова аура та піднесений настрій панував не тільки серед школярів, а й усіх запрошених. Силами випускників та їх класоводів для присутніх було організовано концертну програму, яка нагадувала коротенькі сюжетні кінокартини. Дітки декламували вірші, виконували пісні і танці, розповідали смішні історії зі свого дитинства та шкільного життя. Подякували своїм першим вчителям та директору за терпіння, ласку та материнську любов, яку вони дарували їм упродовж чотирьох років. Кожному випускнику початкової школи було вручено диплом , як згадку про дитинство.
Отже, ми бажаємо майбутнім п`ятикласникам щасливої дороги до середньої школи!