The gallery was not found!

Готовність дитини до навчання в школі – предмет постійної уваги адміністрації та учителів нашого закладу.

З цією метою на базі школи з жовтня 2015 року працює центр розвитку дитини «Школярик». Вчителі початкових класів школи Зінченко Ірина Миколаївна та Мальчикова Світлана Сергіївна вчать дошкільнят спілкуванню з однолітками. Діти опановують на практиці моральні норми поведінки, що допомагають регулювати стосунки з оточуючими. Працюючи з дітьми, наші педагоги приділяють велику увагу формуванню їхньої поведінки на заняттях, в іграх.

Кожної суботи для дошкільнят проводяться адаптаційні заняття з англійської мови, з інших предметів початкової школи, що сприяють розвитку дрібної моторики, пам’яті, уваги, формуванню комунікативного мовлення, просторових уявлень.