«Зимовий вернісаж талантів» – свято відкриття юних обдарувань школи №39. Цей захід започаткувала у 2014 році директор школи, депутат міської ради О. М. Маренчук у рамках проекту «Іду з добром назустріч дітям». Ольга Миколаївна завжди радо підтримує творчих, талановитих дітей, спрямовує свої зусилля на те, щоб допомогти дітям розкритися, проявити здібності.

16 грудня в актовій залі школи-родини 29 учнів показали свої здібності і таланти у номінаціях:

• образотворче мистецтво (Іваніна Дар`я, Вишневська Софія);
  • косоплетіння (Ребро Юлія, Веремеєнко Дар`я, Мацуєва Анастасія, Грінченко Валерія, Рисякова Валентина);
  • вокал (Гудименко Владислава, Пересенчук Ксенія, Картузова Ілона, Юрченко Поліна, Федоренко Русаліна, Іваненко Ганна, Грецький Марк, Вахніна Юлія);
  • художнє виконання на гітарі (Пчелінцева Тетяна);
    бісероплетіння (Суманєєва Валерія, Михайленко Вероніка, Кузнєцова Віолетта);
  • квілінг (Коваленко Поліна, Зарубаєва Вероніка);
    модульне орігамі (Гавриленко Андрій);
  • вироби із природного матеріалу (Стукалова Уляна);
  • новорічні прикраси (Труба Катерина, Чигрин Олександра, Обухова Олександра, Надточій Аліна, Кузнєцова Олена);
  • вироби з дерева (Петюренко Сергій).
    Учні-глядачі, батьки, вчителі були вражені майстерністю, творчістю, працелюбством учасників заходу.

До складу журі увійшли директор школи, депутат міської ради О. М. Маренчук, заступник генерального директора Палацу молоді та студентів, Заслужений працівник культури України Кашицина А. В., завідувач відділу молодіжних і дитячих програм Палацу молоді та студентів Друзякіна Л. В., начальник молодіжного центру Ткаченко Є. М.

Гран-прі «Зимового вернісажу талантів» отримала учениця 5А класу Зарубаєва Вероніка, яка захоплюється квілінгом.

Усі учасники конкурсу отримали смачні призи від депутата міської ради Ольги Миколаївни Маренчук.

Такі заходи підтримують талановитих дітей, а також викликають інтерес і захоплення глядачів, що спонукає їх до занять різними видами творчості.