The gallery was not found!

Напередодні Міжнародного жіночого Дня ми вшановуємо жінку – Берегиню родинного вогнища, взірець ніжності, милосердя, доброти, любові до всього живого, працелюбності, віри, надії, любові. Своїми невтомними руками жінка може творити диво, змінюючи світ навколо себе. А розпочинається все з дитинства, з перших захоплень творчістю.

Директор школи О. М. Маренчук та вчителі завжди підтримують творчість учнів, сприяють розвитку їхніх талантів, намагаються розкрити у кожному зірочку.

6 березня у школі відбувся майстер-клас, на якому мали можливість представити свої таланти 34 учасниці (учениці та вчителі). Юні майстрині виступили у таких номінаціях:

• «Юний перукар»
  • Малювання
  • Вироби зі стрічок
  • Вироби із серветок
  • Бісероплетіння
  • Квілінг
  • Орігамі
  • Топіарі

Після закінчення майстер-класу було організовано виставку робіт учасниць майстер-класу.