The gallery was not found!

19.02.2014 р. у школі під час проведення тижня іноземної мови та світової літератури відбулося свято «Пушкінська красуня», на якому були присутні почесні гості – голова Херсонського товариства «Русич», Кузьміч Т. О., представники шефів – територіального відділення державної судової адміністрації України в Херсонській області, батьки та директори шкіл області – слухачі курсів при Херсонській академії неперервної освіти.

У святі брали участь 14 дівчаток-красунь з 4 – 11 класів, які прийшли в бальних вбраннях, із зачісками та аксесуарами в стилі ХІХ століття. Захід перетворився в справжнє театралізоване дійство. Роль Пушкіна блискуче виконав учень 10 класу Кривош Павло, а Наталії Гончарової – випускниця 11класу Чуняк Анна.

Учитель музики Бойко О. О. проникливо співала романси. Але головними героїнями стали «пушкінські красуні», які декламували уривки з творів О. Пушкіна, відповідали на запитання літературної вікторини, вальсували.

Присутні були вражені красою костюмів учасниць та їхніх кавалерів – гусарів.

«Пушкінські красуні» отримали подарунки від товариства «Русич» та шефів.

Директор школи Маренчук Ольга Миколаївна, яка постійно турбується про моральне виховання учнів, оголосила про нагороду учасниць поїздкою по пам’ятним місцям м. Херсона.

А саме головне – святе сприяло утвердженню вічних цінностей: доброти, порядності, справжньої внутрішньої та зовнішньої дівочої краси.