The gallery was not found!

«Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», під такою назвою з 11-го по 18 березня у школі відбувся тиждень української мови та літератури.

Він був відмічений великою кількістю заходів, конкурсом стіннівок та плакатів, тематичних виставок, вікторин, які були підготовлені методичним об’єднанням вчителів української мови та літератури. Всім сподобалася та запам’яталася урочиста лінійка, присвячена Дню народження Т. Г. Шевченка, а також виїзна виставка літературного музею.

З великим захопленням діти сприйняли літературний ранок «Кохання – то пречистий скарб душі…», який провели учні 10 класу з вчителем Матієнко О. О.

На високому методичному рівні провела урок української літератури в 11 класі Дунаєва Н. Ф. Для учнів 5-7 класів відбулося свято «Лунай прекрасна наша мово!», проведене Кравченко Н. М.