Коли надійні партнери поруч, можна гори вернути! Наскільки позитивне враження залишила після себе зустріч адміністрації закладу з батьками здобувачів освіти, які приїздять до школи- родини з ближніх селищ Інженерного, Укрніозу та Молодіжного. Ми так зріднилися з Текстильним, що стали одним цілим! Більше 50 дітей та троє вчителів щоранку шкільним автобусом добираються до школи-родини 39. А після уроків, занять гуртків та секцій їх доставляють додому. Сьогодні ми обмінялися думками. І знаєте, в усьому знайшли порозуміння, бо школа намагається задовольнити потреби та запити батьків! Щасливі діти там, де в родині панує мир та злагода. Ми єдині в нашому бажанні – зробити дитину щасливою! Дорогі батьки, дякуємо вам за дійову підтримку та родинне тепло, яке зігріває! Ідемо з добром назустріч один одному!