Кожне засідання школи молодого вчителя вражає своєю новизною та підбором цікавого повчального матеріалу для вчителів- початківців. Сьогодні вони мали нагоду та можливість взяти для себе раціональне зерно впровадження новітніх технологів в проведенні сучасних уроків. Шептицька Н. В. професійно скерувала організацією та проведенням засідання. Були продумані цікаві покази фрагментів уроків та презентації учнівських проектів. Над цим добре попрацювали майстри своєї праці, вчителі школи-родини Зінченко І. М., Шевченко Н. І., Пчелінцева І. П., психолог Блатова Т. М., голова методичного об’єднання початкової кафедри Слабенко А. Г.. До обговорення показових методичних наробок долучилися всі педагоги школи. Молоді вчителі винесли для себе багато  потрібного, пізнавального, що і використають у своїй роботі.