Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.

З початком весни приходить на землю Міжнародний жіночий день – свято прекрасних і ніжних, сильних та слабких, чуйних та вразливих жінок.
Святковий концерт «А жінка так на весну схожа» відбувся у школі-родині 2 березня 2016 року.

Ведучий свята Грецький Марк зворушливо та урочисто водночас передав усім жінкам та дівчатам шану та любов усієї сильної половини шкільної родини.

Після вступних слів та презентації-вітання милі глядачки поринули у світ фантазії, адже дівчата демонстрували оригінальні костюми у показі «Креативна весняна мода – 2016», ініціатором якого була директор школи, депутат міської ради Ольга Миколаївна Маренчук. Учасницями показу моди були учениці 5 – 11 класів: Суманєєва Валерія, Пересенчук Ксенія, Стукалова Уляна, Надточій Аліна, Ісаєва Владислава, Радченко Ганна, Свідерська Катерина, Банукова Яна, Васильєва Тетяна, Лисенко Світлана, Пономаренко Тетяна. Дизайнерами незвичайного одягу були учні, класні керівники та батьки. Костюми вразили усіх присутніх вишуканістю, яскравістю, цікавими дизайнерськими рішеннями, добором матеріалів для виготовлення моделей. За творчість та фантазію учасниці отримали солодкі призи.

Після показу весняної моди прекрасних дам та дівчат привітали члени гуртка «Я – сам актор», керівником якого є Ткаченко Євгенія Миколаївна. Гуртківці декламували вірші, розповідали гуморески, співали пісні. Усіх вразила силою почуттів та чарівністю голосу Демченко Марія.

Продовжили концерт Іваненко Анна, дует Грецького Марка та Літовченко Аліни, Шаталова Анастасія, хореографічний колектив 5А класу під керівництвом Середи Юлії Олександрівни.
Щирі вітання учасників свята подарували вчителям, учням школи гарний весняний настрій.