Директор, вчителі та учні нашої школи впевнені, що в сучасному світі як ніколи важливо бути милосердним, приходити на допомогу тим хто її потребує, дарувати знедоленим хвилини радості та щастя.

Благодійність один із напрямків експериментально-дослідницької роботи з теми «Школа – родина як осередок становлення особистості громадянина-патріота».

За 2015 рік педколектив та учні школи взяли участь у таких благодійних акціях:

Діти дітям:

• «Будь милосердним» зібрано та передано 200 ручок (ЦПР);
  • «Осінній дар» зібрано та передано;
  • «Допоможемо хворим дітям». Зібрано та передано 1472 гривні на лікування хворим дітям;
  • «Добро починається з тебе». Зібрано та передано 40 кг мандарин вихованцям Цюрупинського будинку-інтернату для дітей інвалідів;
  • «До дня інвалідів». Зібрано та передано 50 грн. та солодощі Жадан Вікторії (інваліду дитинства);
  • «Ялинка». Передано в ЦПР 10 Новорічних подарунків (печиво та цукерки);
  • «Хай Новий рік щасливим буде». Передано в ЦПР 20 новорічних подарунків (печиво та цукерки);
  • Передано Новорічні подарунки на суму 60 грн. (трьом учням пільгових категорій).

Діти пенсіонерам:

• Привітання вчителів-пенсіонерів, ветеранів педагогічної праці зі святами (День вчителя, Новий рік, День народження)
  • Привітання з Великодніми святами пацієнтів Комишанського психоневрологічного диспансеру.
  • Допомога по господарству людям похилого віку за маршрутами корисних справ.
  • Свято Перемоги (концерт, фронтова каша, подарунки ветеранам).

Діти воїнам АТО:

• Зібрано та передано теплі речі та предмети гігієни на суму 1890 грн.
  • Передано малюнки та листи.
  • Під час телемарафону передано 1000 грн.

Діти тваринам:

• «Птахи прилетіли». Виготовлено та розвішано 42 шпаківні.
  • «Допоможемо зимуючим птахам». Виготовлено та розвішано годівнички.
  • «Допоможемо зоопарку». Зібрано та передано продуктів харчування на суму 295 грн. (зоокуточку гідропарку).

Озеленення шкільного подвір’я:

• «Озеленення шкільного подвір’я» Висаджено 50 берізок;
  • Оздоблено 3 клумби;
  • Створена зелена зона відпочинку.

Вчителів пенсіонерів, членів клубу «Ветеран» перед Новорічними святами  відвідали Дід Мороз та Снігуронька. Вони привітали вдома ветеранів педагогічної праці. Від педагогів, учнів школи та їх батьків Дід Мороз і Снігуронька передали найкращі побажання та солодкі подарунки.

В рамках депутатського проекту «Іду з добром назустріч людям» 19 грудня в школі відбулося новорічне свято.  Директор школи, депутат міської ради Маренчук Ольга Миколаївна запросила на свято 50 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, з вадами здоров’я, сиріт та полусиріт.

Протягом двох годин дітей розважали Дід Мороз, Снігуронька, клоун. З великим задоволенням присутні подивилис концерт та казкову виставу. Діти спіали, танцювали, декламували вірші, водили хороводи, грали в ігри, демонстрували карнавальні костюми. А апогеєм свята стало вручення солодких подарунків.

Присутні на святі діти та їх батьки щиро дякували Ользі Миколаївні за влаштоване для них феєричне дійство, ке зігріло їхні душі та наповнило радістю і щастям серця.

Неодноразово школа отримувала грамоти за участь у благодійних акціях.

Рада шкільного парламенту нагороджена дипломом переможця обласного конкурсу – виставки буклетів «Серце віддаю людям»

За плідну роботу учениця 9-А класу Артемчук Н. нагороджена грамотою за перемогу у конкурсі «Волонтер року».

Конкурс «Благодійник року» продовжується, учні та педколектив школи і надалі братимуть участь у благодійних акціях та працювати за всіми напрямками волонтерського руху.