The gallery was not found!

Непомітно спливають роки. Ніби вчора школа №39 прийняла у свою родину першокласників, як мить пролетіли 11 років… Урочистим і трішки сумним є Свято останнього дзвоника, бо вирушають у незвідані морські далі колишні учні.

У школі №39 Свято останнього дзвоника відбулося 30 травня

2014 року. Вихід на лінійку 11-класників символізував прощання з дитячим світом, з країною під назвою «Школа».

Директор школи О. М. Маренчук привітала усіх зі святом, вручила грамоти вчителям.

Заслужений артист України В. Т. Гурба привітав усіх піснею про Україну, а українець та українка у гарних національних костюмах тримали плакат з актуальним та важливим для кожного з нас написом: «Єдина країна».

Під час пісні сотні маленьких синьо-жовтих прапорців замайоріли на подвір’ї школи.

Яскравим та урочистим було почесне коло відмінників школи зі стрічками «Відмінник – 2014».

Протягом свята випускники виступали у ролі матросів, які готові здолати всі труднощі на шляху до успіху. Вони представили танець «Яблучко». Вітали випускників першокласники та хореографічний ансамбль «Амадеус» (художній керівник Каплуновський В. П.)

З повагою, любов’ю і вдячністю випускники та всі учні школи вітали квітами гостей, вчителів, ветеранів педагогічної праці, техперсонал.

Неповторним та трепетним був вальс випускників. Не менш хвилюючим – політ кораблика «Мрія» над рідною школою.

Директор школи, депутат міської ради О. М. Маренчук завжди радує дітей подарунками та сюрпризами. І у цей святковий день учні школи №39 отримали солодке морозиво.

На довгі роки це свято залишить теплий спогад про школу в кожному серці.