День цивільного захисту у школі – родині зібрав велику аудиторію учасників. Тут були всі: працівники ДСНС, учні, вчителі, батьки. Відпрацьовували, як треба діяти зібрано та рішуче та не розгубитися у разі виникнення надзвичайної ситуаціі. Переглянули фільм про наших захисників та рятівників, які боронять Україну від ворога та рятують людей у надскладних ситуаціях. Хвала та шана вам, герої! Подаруймо нашим дітям щасливе безпечне дитинство під мирним небом України!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_19-57-26.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_19-57-26-2.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/427882280_1172281003799895_5130697897804269874_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/440378654_1172281513799844_7494690051130015075_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441574362_1172281067133222_6006356071370541996_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441575226_1172280953799900_4616366725578041949_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441575233_1172281147133214_3230494066556604700_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441576616_1172281537133175_1031604596080534998_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441577110_1172281383799857_56124569074075736_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441580436_1172281190466543_2827662767870528822_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441580704_1172281350466527_7737757961360275523_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441581381_1172281090466553_2189989259752116110_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441583178_1172281293799866_8277459825801693555_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441624579_1172281507133178_1322338606476870120_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441656289_1172281367133192_6793427023777046438_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441657322_1172281287133200_3938001348291544887_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441675355_1172281333799862_6601814983429737458_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441883659_1172281213799874_903005019061296449_n-473x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441572970_1172281447133184_5763734166037234853_n.jpg)