Щорічно у травні європейські країни відзначають День Європи, присвячений співпраці держав континенту та євроінтеграції. До цього дня у нашому навчальному закладі було проведено низку заходів, спрямованих на підвищення обізнаності учнів про Європейський Союз та його цінності. Для молодших школярів було організовано захоплюючу гру-мандрівку “Подорож країнами Європи”, у 5-11 класах проведені виховні години, бесіди “Україна – це Європа”, “Хай сонечко сяє всім дітям Європи!”, “Дружба – це сила, що об’єднує світ”, “Вікно у світ європейської культури”, “Європа – спільний дім”. Учні та вчителі разом занурилися у світ культури, традицій та історії Європи. На кожному кроці звучали мови різних країн Європи, викликаючи захоплення та цікавість учасників. Діалоги про культурні відмінності та спільні цінності допомогли учням краще зрозуміти інші народи та підвищити свій культурний рівень. В рамках святкування було проведено вікторину про Європейський Союз, де учасники мали змогу перевірити свої знання та вивчити нову цікаву інформацію.