В цей день ми згадуємо тих, хто так безупинно і героїчно боровся проти нацизму, хто не боявся дивитися в очі самій смерті, хто йшов під кулі вночі, щоб інші могли побачити світанок.
До Дня пам’яті та перемоги у Другій світовій війні у нашому закладі освіти проведені тематичні години спілкування “Патріотизм – потреба України, кожного українця”, виховні години “Про минуле серце пам’ять зберігає”, уроки пам’яті: “Мужність і відвага крізь покоління”, “Пам’ятаємо, перемагаємо”. Під час яких учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, виховували почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Учнів всіх класів об’єднав майстер-клас по виготовленню “Червоного маку”, символу пам’яті про загиблих солдатів у часи Другої світової війни. Червоні квіти прикрасили груди учнів та вчителів під час загальношкільної акції “Зоріють маки пам’яті”.
Пам’ятаємо! Перемагаємо! Слава Україні!