Щирі вітання Маргариті Величко, Ілоні Картузовій та Аліні Богдан, ученицям 10 класу, які посіли 2 місце у Всеукраїнському конкурсі до Міжнародного дня рідної мови у рамках національного фестивалю “Код нації”. Також поздоровляємо Катерину Михайленко, ученицю 2 класу, яка стала лауреатом. Отримала подяку за участь у конкурсі Варвара Полякова, учениця 5-А класу. Бажаємо завжди впевнено рухатися до поставленої мети і ніколи не сумніватися у своєму успіху.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_12-47-29-2.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_12-47-29.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_12-47-30-2.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_12-47-30-728x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_12-47-31-2-728x1024.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_12-47-31-728x1024.jpg)