Школа-родина завжди прагнула не лише формувати знання, але й виховувати свідомих громадян та екологічно освічених особистостей. Дудяк Дмитро, учень 5-А класу, та Тільненко Софія, учениця 8-А класу разом з вчителем біології Пчелінцевою Іриною Петрівною отримали сертифікати за успішне закінчення курсу “Шляхи збереження біорізноманіття” у межах проєкту “Крок до наук” для дітей 10-14 років.
Під час онлайн-зустрічей учасники й учасниці дізналися, що таке біорізноманіття, розглянули сучасні наукові підходи до його вивчення, окреслили основні чинники, які призводять до скорочення рослинних та тваринних ресурсів світу, розглянули різновиди центрів зі збереження і збагачення біорізноманіття, їх розташування і масштаби колекційних фондів.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_09-21-25.jpg)