Здобувачі освіти школи-родини №39 приєдналися до символічного ланцюга єдності “Херсон єднає Україну” з нагоди Дня Соборності України. “Ми єдині, і ми вільні” – це посил для наших захисників, щоб вони відчули підтримку на місцях. Ми вдячні кожному військовому, адже тільки завдяки їхній мужності та самопожертві ми можемо жити, навчатися та існувати в місті, яке живе. Разом ми сильні, і разом ми будуємо духовно багату та демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-23_16-23-39-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-23_16-23-40-1024x576.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-23_16-23-42-1024x576.jpg)