Школо – родина, і знову перемога! Учениця 11-Б класу ВЛАДИСЛАВА БАБЯК принесла нам ||| призове місце на першому етапі у Всеукраїнському конкурсі науково – дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України! Слід зауважити, що цій перемозі передувала серйозна та відповідальна науково – творча робота Владислави та її наукового керівника, учителя історії, Нагрибельного Богдана. Вони гідно пройшли захист постера та науково-дослідницького проєкту “Особливості демографічних процесів на українських землях в 19 столітті”. Друзі, ми вами пишаємось! За такими, як ви, майбутнє нашої держави! Слава Україні!!!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/420443239_1104970613864268_8824283501810056891_n.jpg)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/420521462_1104973953863934_5616454637143825925_n-473x1024.jpg)