ФІЛЕНЮК ДАР’Я (11 клас) принесла | місце у науково-дослідницькому онлайн квізі МАН! Супровід учениці у проєктній роботі здійснювали учителі закладу Голобородько Микола, Шевченко Ростислав та Нагрибельний Богдан! Талановиті педагоги відкривають дітям шлях до успіху та самоствердження у науковій діяльності! Даринко, вітаємо тебе з перемогою! Так тримати! Тобою пишається школа – родина! Усе буде Україна, а в ній – щаслива дитина!
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_2023-12-30_232015798.png)
![](https://www.school39.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/415034053_1094369518257711_3789362099676578659_n-768x1024.jpg)